Слухати

Волонтерка Зінкевич з лікарні написала, що почуває себе «трошки краще»

23 грудня 2015 - 12:53
Волонтерка Яна Зінкевич, яка зараз знаходиться на лікуванні в Ізраїлі, тренується сідати і сильно скучила за домом
Волонтерка Зінкевич з лікарні написала, що почуває себе «трошки краще» / Новини на Громадському радіо

Про це Яна Зінкевич написала у своєму фейсбук.

«Поки досі у відділенні ортопедії. Ще близько тижня потрібно щодня сідати, щоб організм звик і сидіти було неболяче. Настрій наче бойовий, хоча вчора трохи дала слабинку та наробила кіпішу у відділенні) але то таке, я завжди з кимось сварюсь, а тут ще й попала пацієнтом у рідну сферу — реабілітацію. Медицина тут розвинена дуже сильно, хоча є і свої мінуси ( але можливо менталітет тут також впливає). Уже сильно скучила за домом, своїми рідними і близькими, ну і звичайно за своїми рідними Госпітальєрами», — написала дівчина.

Борис Трайгерман, який супроводжує волонтерку, написав, що сьогодні її має провідати президент України. 

Усім доброго ранку! Почуваю себе трошки краще. Температури наче немає, вчора робили кт і ренген. Усе заживає добре, по …

Опубліковано Яною Зінкевич 22 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+