Слухати

90% гуманітарних вантажів ООН не можуть потрапити на Донбас

24 грудня 2015 - 14:28
Проблеми з поставками пов'язані з тимчасовим порядком перетину лінії розмежування і припиненням громадських пасажирських перевезень
90% гуманітарних вантажів ООН не можуть потрапити на Донбас / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Восточный фарватер».

Агентства ООН збільшують постачання гуманітарної допомоги на підконтрольні Україні території Донбасу. Пов’язано це з настанням холодів, а також затримкою заходів з утеплення та підготовки до зими. Про це повідомляється в звіті Управління з координації гуманітарних питань.

З 30 жовтня ООН та її партнери доставили більше 1740 тонн матеріалів для ремонтних і будівельних робіт, медикаментів, продуктів харчування та іншої допомоги. Однак, ця цифра становить лише 11% від усього обсягу вантажів, готових до відправлення на Донбас.

oon.png

 /
2 мільйони людей потребують допомоги на лінії розмежування
Авторські права: 
http://farwater.net/

b96f279 011aa99a43vvc432b50eab57cf9-3-620x261.png

 /
Більше восьми тисяч людей загинуло під час військового конфлікту на Схді
Авторські права: 
farwater.net

В Управлінні з координації гуманітарних питань виділили 3 ключові проблеми Донбасу, актуальні на сьогоднішній день. Насамперед це утеплення і підготовка до зими. Також гостро стоїть проблема гуманітарного доступу. Третя проблема — зашита постраждалого населення.

unnamed-2.png

 /
Гуманітарна ситуація
Авторські права: 
farwater.net

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+