Слухати

«Через загрози з України» у Криму розробляють програму з протидії екстремізму

24 грудня 2015 - 11:07 44
Профілактичні роботи проводитимуть серед школярів та студентів, оскільки молодіжне середовище є найбільш схильним до впливу радикальних ідей ззовні, передають російські ЗМІ

Окупаційна влада Криму почала розробляти програму з протидії екстремізму. Про це повідомляє російське видання РИА Новости. Такі заходи будуть впроваджувати через «загрози з боку України». 

«Україна фактично сприяє посиленню терористичних організацій на кордоні з Кримом, які виходять з-під контролю української влади. Ми змушені в цій ситуації посилити свою роботу щодо протидії екстремізму», — сказав представник окупаційної влади Заур Смірнов.

Будуть проводитись профілактичні роботи серед школярів та студентів, так як молодіжне середовище є найбільш схильним до впливу радикальних ідей ззовні. Частина заходів програми вимагатимуть фінансування, в тому числі з бюджету РФ, повідомляє ресурс.

«Основне завдання програми — протидіяти поширенню ідеології екстремізму і тероризму на території республіки. Особлива увага приділятиметься моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж для визначення джерела ідей екстремізму», — підкреслив пан Смірнов.

«Всі дані про прояви екстремістських ідей будуть передаватися в правоохоронні органи для швидкого реагування і… правової оцінки», — додав він.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+