Слухати

«Через загрози з України» у Криму розробляють програму з протидії екстремізму

24 грудня 2015 - 11:07
Профілактичні роботи проводитимуть серед школярів та студентів, оскільки молодіжне середовище є найбільш схильним до впливу радикальних ідей ззовні, передають російські ЗМІ
«Через загрози з України» у Криму розробляють програму з протидії екстремізму / Новини на Громадському радіо

Окупаційна влада Криму почала розробляти програму з протидії екстремізму. Про це повідомляє російське видання РИА Новости. Такі заходи будуть впроваджувати через «загрози з боку України». 

«Україна фактично сприяє посиленню терористичних організацій на кордоні з Кримом, які виходять з-під контролю української влади. Ми змушені в цій ситуації посилити свою роботу щодо протидії екстремізму», — сказав представник окупаційної влади Заур Смірнов.

Будуть проводитись профілактичні роботи серед школярів та студентів, так як молодіжне середовище є найбільш схильним до впливу радикальних ідей ззовні. Частина заходів програми вимагатимуть фінансування, в тому числі з бюджету РФ, повідомляє ресурс.

«Основне завдання програми — протидіяти поширенню ідеології екстремізму і тероризму на території республіки. Особлива увага приділятиметься моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж для визначення джерела ідей екстремізму», — підкреслив пан Смірнов.

«Всі дані про прояви екстремістських ідей будуть передаватися в правоохоронні органи для швидкого реагування і… правової оцінки», — додав він.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+