Слухати

Геннадія Корбана везуть у Київ, в його квартирі обшук / Новини на Громадському радіо

Геннадія Корбана везуть у Київ, в його квартирі обшук

24 грудня 2015 - 22:21
6 автобусів з атоматниками супроводжують Корбана в Київ у той час як в його квартирі проводить обшук СБУ та Генпрокуратура

Про це повідомляють речниця партії Корбана, а також його адвокатка на своїх сторінках у Facebook.

«На штурм будинку силовики прибули 6 автобусами. Виламуючи двері, вони наказували всім лягти на підлогу», — пише речниця партії «Укроп» Євгенія Кравчук.

З’явилося відео затримання Геннадія Корбана.

 

ТЕРМІНОВОПрямо зараз у квартирі Gennady Korban в Дніпропетровську відбувається обшук представниками СБУ і Генпрокуратур…

Опубліковано Yevheniya Kravchuk 24 грудня 2015 р.

«Геннадія везуть до Києва в супроводі 6-ти автобусів автоматників. Везуть на швидкій, — повідомляє адвокатка Геннадія Корбана Оксана Томчук та додає, що примусове медичне обстеження не може бути призначене без участі захисту. 

 

Тільки що ми стали очевидцями самогубства Шокіна і компанії.Вчора ввечері Gennady Korban було надано виклик на проведе…

Опубліковано Oxana Tomchuk 24 грудня 2015 р.

Після намагань представників Генпрокуратури вручити повістку лідерові УКРОПу про проходження судмедекспертизи у Києві сьогодні до 18:00, Геннадій Корбан із загостренням ішемічної хвороби серця був повторно госпіталізований у стаціонар. Про це журналістам повідомила головний лікар медичного центру «Клініка сімейної медицини» Людмила Лєснічук.

«Загострення хвороби обумовлене стресом, який сьогодні пережив пацієнт», – пояснила лікар. Також вона розповіла про ключові дослідження, які має пройти Геннадій Корбан за вимогами судмедекспертизи. «У переліку судмедекспертизи є такі дослідження: електрокардіограма, ультразвукове дослідження серця, коронарографія, ангіографія судин шиї, магнітно-резонансна томографія головного мозку», – сказала Людмила Лєснічук. За її словами деякі з цих аналізів несумісні з електронним браслетом, що його носить Корбан.

Журналістка Вєсті. Репортер Світлана Крюкова написала на своїй сторінці, що була у Корбана, коли його забрали. За її словами, його витягнули з-під капельниці без документів та адвокатів.

 

Приехала в гости к Корбану. Не прошел и час как в его дом ворвались сотрудники СБУ и Генпрокуратуры. С автоматами, в мас…

Опубліковано Svetlana Kryukova 24 грудня 2015 р.

Народний депутат Олександр Дубінін повідомив на своїй сторінці, що намагається наздогнати супровід Корбана. За це його навіть зупинили в дорозі.

 

Меня задержали, СБУ перекрыло дорогу, не пропускают после минут 15 лекций о нарушении закона попросили машину не обгонят…

Опубліковано Александром Дубининим 24 грудня 2015 р.

Вперше Геннадія Корбана затримали на вимогу слідчого Генпрокуратури співробітники СБУ 1 листопада у Чернігові. Після суду його доправили до Києва.

6 листопада Печерський районний суд столиці ухвалив рішення помістити Корбана під домашній арешт строком на 2 місяці до 31 грудня 2015 року.

Справу Корбана слухали 1 грудня в Апеляційному суді міста Києва. Захист вважав, що обраний судом запобіжний захід незаконний і необґрунтований, а також зазначав, що сам політик потребує лікування. У свою чергу ГПУ домагався повторного арешту політика.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+