Слухати

По Донбасу Україна має консультуватися з країнами Будапештського меморандуму — Кучма

24 грудня 2015 - 14:41
За словами Леоніда Кучми, те, що Україна буде головувати в Раді Безпеки, варто використати для вирішення конфлікту на Сході, зокрема для консультацій в рамках Будапештського меморандуму
По Донбасу Україна має консультуватися з країнами Будапештського меморандуму — Кучма / Новини на Громадському радіо

Інших можливостей перемовин для вирішення конфлікту на Донбасі крім Нормандського формату перемовин не існує. Про це розповів у коментарі для «Громадського радіо» представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма.

«Враховуючи те, що сьогодні Україна буде головувати в Раді Безпеки, треба через Раду Безпеки робити спробу провести консультації учасників Будапештського меморандуму. Це і Франція, і Великобританія, і Китай. Вирішення цієї проблеми залежить від Господа Бога і від президента Російської Федерації. Так як Господь Бог далеко, а які плани в президента Російської Федерації — ми з вами не знаємо. Ми знаємо тільки одне: що цей процес буде дуже тривалий», — заявив Леонід Кучма.

За його словами, провести вибори на Донбасі неможливо. 

«Вибори проблеми не вирішать. І взагалі, як провести вибори на окупованій території, ніхто не знає. Як на цій території, де влади української немає, можна провести вибори? Коли кордон не є україно-російський, а не зрозуміло чий. Тому в мене немає оптимізму з цього приводу, але знову, кажу: іншого формату на сьогоднішній день не існує», — додав він.

Нагадаємо, згідно умов Мінських угод, одним з пунктів є проведення позачергових виборів на території Луганської та Донецької областей. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+