Слухати

Савченко взяла на поруки підозрюваного у справі Бузини

24 грудня 2015 - 16:21
За підозрюваного у вбивстві Бузини Андрія Медведька заступилася Надія Савченко, вона поручилася у тому, що він не перешкоджатиме слідству, якщо його звільнять на волю
Савченко взяла на поруки підозрюваного у справі Бузини / Новини на Громадському радіо

Народна депутатка України Надія Савченко взяла на поруки підозрюваного у справі вбивства Бузини Андрія Медведька. Про це написали у групі підтримки підозрюваних по цій справі, інформацію підтвердив «Громадському радіо» Сергій Бондар, який регулярно відвідує суди над своїми друзями з націоналістичної організації «С14». 

«Надія Савченко як народний депутат і член ПАРЄ поручилася у тому, що Андрій Медведько не перешкоджатиме слідству у тому випадку, якщо буде звільнений на волю і вийде з цих нелюдських умов. Документ з підписом Надії Савченко вже, наскільки я розумію, був представлений у суді попереднього разу», — розповів він.

За даними групи підтримки, підозрюваного у вбивстві Бузини Андрія Медведька беруть на поруки, окрім Надії Савченко, ще 10 народних депутатів. Сама Надія Савченко, цитують адміністратори групи, заявила: «Я особисто на собі відчуваю беззаконня та брехливість суда і слідства в Росії і не бажаю, шоб таке відбувалося в Україні».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+