Слухати

У «ЛНР» епідемічна ситуація з туберкульозу «складна і напружена»

24 грудня 2015 - 18:18
Причину цього вбачають у воєнних діях
У «ЛНР» епідемічна ситуація з туберкульозу «складна і напружена» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє підконтрольний невизнаній «ЛНР» Луганськінформцентр

«За підсумками цього року показники захворюваності на туберкульоз у нас критичні», — цитує сайт Ларису Айрапетян, яка вважає себе «міністром охорони здоров’я «ЛНР».

За словами головного лікаря Луганського туберкульозного диспансеру Галини Роєнко, однією з найважливіших причин погіршення ситуації стал війна та вимушена економічна блокада. 

Найбільшу тривогу лікарів викликає значна кількість деструктивних форм туберкульозу серед вперше виявлених хворих, масивне бактеріовиділення. Все це призводить до зниження якості лікування і, як наслідок, — збільшенню показника смертності.

Зазаначається, що найбвльш складною є епідеміологічна ситуація у Краснодонському, Свердловському, Антрацитівському та Слов’яносербському районах, але особливо гостра ситуація склалася в Лутугинському районітимчасово непідконтрольної території.

«Висновки невтішні. Епідемічна ситуація з туберкульозу — складна і напружена», — резюмувала підсумок Роєнко.

В той же час, як повідомили «Громадському радіо» співробітники одного з туберкульозних диспансерів на території непідконтрольних «ЛНР», з початком бойових дій у палатах їхнього закладу збільшлась кількість хворих, зокреме, представники незаконних збройних формувать. Останні, у приватних бесідах з медперсоналом скаржаться, що на передовій погані умови через що ослаблюється імунітет. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+