Слухати

Через рік після аварії внаслідок обстрілу у с. Дружба відновили газопостачання

25 грудня 2015 - 14:25
Поновилось газопостачання у селищі Дружба на Донеччині
Через рік після аварії внаслідок обстрілу у с. Дружба відновили газопостачання / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті Донечької обласної військово-цивільної адміністрації.

«Надземна ділянка газопроводу високого тиску, яка проходить через три нитки каналу Сіверський Донець-Донбас, була пошкоджена під час проведення АТО 21 липня 2014 року. Подача блакитного палива в селище припинена торік у грудні. Без газопостачання опинились 370 житлових будинки, опалювальна котельня ЗОШ7, газопровід високого (4,9 км), середнього (3,49 км), низького (14,99 км) тиску», — повідомляють у військово-цивільній адміністрації Донеччини.

У січні поточного року був також пошкоджений і згодом відключений газопровід високого тиску від Горлівської ГРС до Доломітного заводу, який розташований на території, непідконтрольній Україні.

У листопаді розпочалося будівництво газопроводу середнього тиску від ГРП-20 селища Кірове до ГРП-39 селища Дружба, який з’єднав систему газопостачання селища і міста Дзержинська. Сьогодні блакитний вогник повернувся в будинки мешканців.

З обласного бюджету виділено 1,5 млн. гривень на побудову підземного газопроводу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+