Слухати

У Красноармійську не відбувся суд над колишнім співробітником російського ФСБ

25 грудня 2015 - 19:09
На 13:00 25 грудня у Красноармійському суді був призначений розгляд справи колишнього російського співробінтика ФСБ Андрія Лангера
У Красноармійську не відбувся суд над колишнім співробітником російського ФСБ / Новини на Громадському радіо

Але до суду конвой його не привіз, справу перенесли, а Лангеру — продовжили арешт.

Про це «Громадському радіо» розповів прокурор відділу Головної військової прокуратури Руслан Кравченко.

За його словами, конвой мав сьогодні доставити Лангера до суду, але не зробив цього. Кравченко каже, що причини йому невідомі.

«Причому, — додав Кравченко, — адвокат підозрюваного був у суді, тобто право на захист порушено не було».

Втім, суд за відсутності підозрюваного все ж таки подовжив йому арешт ще на два місяці. Наступне засідання по справі призначене на 12 січня 2016 року.

Прокурор повідомив, що на суді не було також консула РФ в Україні чи інших представників Росії.

«На всі наші міжнародні запити та повідомлення ані консул, ані інші органи влади Росії, не відповідали», — заявив Кравченко і нагадав, що Андрій Лангер був затриманий 4 вересня 2015 у Мар”їнському районі Донецької області, зі зброєю.

Слідство встановило, що він колишній російський військовий, приїхав на Донбас аби воювати з українською армією. Військова прокуратура звинувачує Лангера у ведені агресивної війни проти України, участі у терористичних організаціях та в незаконному носінні зброї.

Ірина Ромалійська з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+