Слухати

У Росії вирішуватимуть долю Стахановського вагонобудівного заводу

25 грудня 2015 - 16:15
Про це заявив самопроголошений голова міста Сергій Жевлаков
У Росії вирішуватимуть долю Стахановського вагонобудівного заводу / Новини на Громадському радіо

«Перспективы — дальние на уровне руководства Российской Федерации решается вопрос о том, что бы работать с другими предприятиями, которые производят вагоны. Переговоры эти ведутся и с собственниками, на которого мы надеемся, что он запустит предприятие», — зазначив Жевлаков. 

Крім того, він сказав, що на всіх підприємствах будуть створюватися тимчасові адміністрації. Це Жевлаков назвав першим кроком до запуску підприємства.

Втім, судячи з інформації на офіційному сайті підприємства, життя вагонобудівному заводі припинилось у квітні минулого року.

novosti.png

 /
З квітня 2014-го нічого нового на підприємстві не відбулось…
Авторські права: 
скрін з сайту stakhanovvz.com

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зазначається, що підприємство не перебуває у стадії припинення.

stahanovskiy_zavod.png

 /
Стахановський вагонобудівний завод не перебуває у стадії припинення
Авторські права: 
скрін з сайту

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+