Слухати

З'явилося відео затримання Геннадія Корбана

25 грудня 2015 - 00:23
Відео опубліковала прес-служба "УКРОПУ"
З’явилося відео затримання Геннадія Корбана / Новини на Громадському радіо

Відео відзняте 25 грудня 2015 року. На ньому співробітники СБУ в повній екіпіровці ведуть Геннадія Корбана в автомобіль «швидкої» та деякий час возять його по місту. В кінці відео стає зрозуміло, що «супровід» перегородив дорогу «укропівцям» і вони не змогли їхати далі за авто, у якому знаходився підозрюваний. 

6 автобусів з автоматниками супроводжують Корбана в Київ у той час як в його квартирі проводить обшук СБУ та Генпрокуратура. «Геннадія везуть до Києва в супроводі 6-ти автобусів автоматників. Везуть на швидкій, — повідомляє адвокатка Геннадія Корбана Оксана Томчук та додає, що примусове медичне обстеження не може бути призначене без участі захисту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+