Слухати

«Це доведення до самогубства», — у соцмережах згадують Влада Колесникова

26 грудня 2015 - 17:22
Користувачі Facebook залишають повідомлення жалоби на сторінці підлітка, який покінчив своє життя самогубством. Деякі з друзів не вірять у те, що він пішов з життя
«Це доведення до самогубства», — у соцмережах згадують Влада Колесникова / Новини на Громадському радіо

В соцмережах люди обговорюють самогубство російського хлопця Влада Колесникова, який був прихильником України та критиком російської влади.

Користувачка  Євгенія Рубан з Одеси в коментарі до одного з його постів написала, що спілкувалася з Владом і він дійсно думав про самогубство, але їй здалося, що вона змогла його відмовити. Також жінка зазначає, що запрошувала Влада до Одеси.

odesytka.png

Коментарі Є. Рубан / Громадське радіо
Коментарі Є. Рубан
Громадське радіо

Думка українського журналіста Віталія Портнікова:

 

На самом деле самоубийство Влада Колесникова — это, конечно же, обычное российское убийство. Мальчика, который посмел им…

Опубліковано Віталієм Портниковим 26 грудня 2015 р.

Думка кримськотатарського журналіста Айдера Муждабаєва.

 

К ВЛАСТЯМ УКРАИНЫВ России покончил с собой 18-летний парень — Влад Колесников. Если вы не слышали, вот кто он.«Имя ю…

Опубліковано Ayder Muzhdabaev 26 грудня 2015 р.

Користувачка з Москви Анжела Лошманова пише: «Многие из нас были его друзьями по ФБ, регулярно с ним общались, читали, восхищались его смелостью и совершенно недетским, острым восприятием несправедливости. Никогда Влад не жаловался на несправедливость по отношению к нему самому. Никогда. Какое страшное горе. Какая знаковая смерть».

Пост про Влада жительки Запоріжжя Мироненко Оксани:

 

С таким молодым и смелым патриотом (в отличии от его гэбэшной путиноблюдной семейки) я имела честь дружить! Он такой мол…

Опубліковано Мироненко Оксаною 26 грудня 2015 р.

Ось що написав російський журналіст з Москви Олександр Сотніков.

 

Новость о самоубийстве Влада Колесникова выбила меня из колеи окончательно. К чему же мы пришли в своих быдло-инстинктах…

Опубліковано Sotnik Alexander 26 грудня 2015 р.

Таміла Ташева, фундаторка «Крим СОС», написала на своїй сторінці:

«А мне думается не только об этом. Как же мы его не спасли, не забрали, не помогли. Очень печально((«.

Думка російського журналіста Аркадія Бабченка:

 

Ох, господи… Черт. Я просто ненавижу эту орду. Затравили все-таки парня. Эта страна умеет только одно — убивать сво…

Опубліковано Аркадієм Бабченком 26 грудня 2015 р.

Також люди поширюють грудневий пост Влада Колесникова, де він ділиться думками стосовно жителів Росії та влади.  

«Я не эксперт, не политолог, мне всего 18. Но я просто логически сопоставляю факты и действия людей. Пока люди верят что Путин спасает их от «фашистов бандеровцев», от «американских жидов», от ИГИЛ. Но что будет, когда население начнет просыпаться, когда поймет что телевизор много врет, когда чиновники вместе с бандитами и ментами открыто влезут в их карман?», — зазначає хлопець.

 

Всем привет! В первые за долго время относительно хорошее настроение, решил написать пару своих мыслей. Думаю что в Росс…

Опубліковано Vlad Kolesnikov 11 грудня 2015 р.

Як повідомлялося раніше, 23 грудня Влад Колесников прийняв смертельну дозу ліків. Поліція повідомила, що врятувати його не вдалося. Ім’я Влада Колесникова стало відоме у червні 2015 року, коли він прийшов на заняття у футболці з українським прапором і написом «Повернути Крим!».

У російському військкоматі хлопець сказав, що не хоче служити і не хоче йти «воювати проти своїх братів», після чого увімкнув гімн України. Його дід, колишній співробітник КДБ і прихильник Путіна, відправив його до батька, в Жигульовськ. Там Влада сильно ображали однолітки, він не знайшов спільної мови з родичами. У поліції йому натякнули, що не будуть захищати від розлючених однолітків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+