Слухати

Держава не відшкодовуватиме роботодавцям кошти на зарплатню мобілізованим

26 грудня 2015 - 09:31
За бюджетом 2016 року держава не відшкодовуватиме роботодавцям кошти за зарплати і нарахування соціальних внесків мобілізованим співробітникам
Держава не відшкодовуватиме роботодавцям кошти на зарплатню мобілізованим / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі «5 каналу» заявила народний депутат від фракції «Самопоміч» Альона Бабак.

«Залишається відповідальність у роботодавців утримувати в штаті людей, які є мобілізованими і платити їм середню заробітну плату, як і сьогодні, але на відміну від того, як є сьогодні, що ця заробітна плата їм компенсується з бюджету, роботодавці самі повинні знаходити ресурс на виплату цієї зарплати і нарахування соціальних внесків», — повідомила вона.

Бабак зауважила, що не підтримує рішення: «Не може держава переходити на режим, коли роботодавці виступають в ролі волонтерів і утримують армію». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+