Слухати

Корбана у візку привезли до суду — трансляція наживо

26 грудня 2015 - 14:23
На 14:00 було призначене чергове засідання у справі Геннадія Корбана. О 14:20 його привезли з лікарні до суду на "швидкій"
Корбана у візку привезли до суду — трансляція наживо / Новини на Громадському радіо

20:30. Оголошено перерву до 27 грудня, 9:30. Захисниця Оксана Томчук назвала катуванням те, що її підзахисного весь цей час відмовлялися госпіталізувати. 

19:00. Нардеп Андрій Денисенко пише, що медики намагаються стабілізувати стан Геннадія Корбана біля суду. Везти підозрюваного в Амосова, за його словами, небезпечно.

 

Гену зараз намагаються стабілізувати прямо в швидкій на подвір’ї Дніпровського райсуду.Везти в інститут Амосова поки н…

Опубліковано Андрієм Денисенком 26 грудня 2015 р.

17:20Суд виніс ухвалу про перерву і не дозволив госпіталізувати Корбана. Геннадію Корбану, за рішенням суду, забезпечать негайне судово-медичне обстеження-експертизу щодо того, чи може він брати участь у засіданнях. Суддя оголосив про перенесення засідання до 20:30.

16:50. Корбан у «швидкій» на процедурах. Суддя не повернувся з нарадчої кімнати. 

16:00. Суддя у нарадчій кімнаті, Корбану медики поставили крапельницю в залі суду.

 

сотрудник СБУ, сопровождающий Геннадия Корбана помогает докторам установить капельницу на операторский штатив, который б…

Опубліковано Александром Мирошником 26 грудня 2015 р.

456_2.png

Крапельниця /
Крапельниця

15:05. Прийшов суддя. Розпочалося засідання у справі перегляду клопотання про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. Адвокат подає клопотання про термінову госпіталізацію Корбана. Прокурори заперечують щодо долучення клопотання, цитуючи медиків, що стан Корбана «задовільний».

15:00 Захист просить розпорядника суду викликати санітарну службу, аби перевірити хімічний склад повітря у судовій залі. Може таке бути, що недостача повітря може викликати новий спазм, що загрожує життю. Заяву про замах на вбивство подав поліції Дарницького району народний депутат Дідич. 

14:40 Приїхала поліція, пишуть заяву, про «злочин, вчинений групою осіб», а саме замах на життя Геннадія Корбана, якого витягнули «фактично з-під капельниці», зазначає адвокат. Суддя до сих пір не розпочав засідання.

14:28 Захисники Корбана викликають поліцію до суду, зазначаючи по телефону, що до Корбана вчинено суддею замах на вбивство. 

О 14:20 Геннадія Корбана привезли з лікарні до суду на швидкій.

567_1.png

Фото з трансляції / Громадське радіо
Фото з трансляції
Громадське радіо

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Корбану зробили операцію на серці — подвійне стентування. Також відомо, що народний депутат закидав суддю у справі Корбана пляшками перед тим, як суддя задовольнив клопотання про привід прооперованого вчора Геннадія Корбана до суду.  

Нагадаємо, Корбан був затриманий  31 жовтня. Тоді  слідчий Генеральної прокуратури Микола Макєєв на брифінгу повідомив, що Корбану вручено підозру за 4 статтями Кримінального кодексу: створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах, викрадання людей, громадських та політичних діячів та викрадення автомобільного транспорту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+