Слухати

«Новий рік у страху та сльозах! — баба Зіна про життя в «ЛНР»

26 грудня 2015 - 16:02
Мешканка Луганщини Зінаїда Іванівна розповіла про економічні проблеми і розкритикувала Ігоря Плотницького
«Новий рік у страху та сльозах! — баба Зіна  про життя в «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

За словами пенсіонерки у непідконтрольній Україні частині Луганщини панують «злидні та голод»:

«Суп-борщ, суп-борщ…Я вже два роки не бачу м’яса», — озвучує жінка своє меню.

Зінаїда Іванівна розповідає про затримання пенсії, про надхмарні ціни.

«Новий рік у страху та сльозах!», — зауважує жінка і додає: «Це — не народна республіка. Так ніхто її не будує. Прийшли на все готове!».

Жінка нарікає і на Україну, яка не виплатила їй пенсію за минулий рік. А виїхати на підконтрольну Україні територію і оформити пенсію там вона не може, бо немає грошей на поїздку.

Разом з цим баба Зіна зізнається: вистояла чотири години у черзі, що віддати свій голос за Плотницького на тогорічних псевдовиборах:

«Потім, коли все пройшло, я дивлюсь, щось не те…Плотницький — це не те!».

Слід зазначити, що фоном відеозвернення Зінаїди Іванівни служить банер опозиційного руху «ЛНР» «Луганська гвардія». Його лідерка Анастасія Пятєрікова звинуватила Ігоря Плотницького у загибелі Павла Дрьомова.

Сама ж баба Зіна приймала участь у «передвиборчій» кампанії на «виборах», які так і не були проведені восени. Тоді вона агітувала за опозиційного кандидата від «Луганської гвардії» Геннадія Бабкіна. У відеороліку вона також критикувала Плотницького.


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+