Слухати

Спостерігачі: У черзі КПВВ «Новотроїцьке» і «Зайцеве» — більше тисячі авто

26 грудня 2015 - 15:42
Спостерігачі повідомляють про напружену ситуацію в чергах на КПВВ "Новотроїцьке" і "Зайцеве". На КПВВ "Зайцеве" черга на підконтрольну бойовикам територію складає близько 800 машин
Спостерігачі: У черзі КПВВ «Новотроїцьке» і «Зайцеве» — більше тисячі авто / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють незалежні спостерігачі ГО «Фундація 101». 

На «Зайцевому» спостерігачі пишуть про 800 машин.

 

Повільно сьогодні пропускають на КПВВ «Зайцеве». Якщо на ранок зі сторони контрольованої території черга була до 700 маш…

Опубліковано Фундація.101 26 грудня 2015 р.

 

Раніше «Громадське радіо» писало, що контрольні пункти працюють з 7:00 до 17:00. Ті автомобілі, які не встигли пройти контроль, ночують на трасі.  

На «Новотроїцьке» зараз у чергах близько півтисячі машин.

«Протягом першої половини суботи зі сторони контрольованої території кількість машин трималася на рівні 400 автівок, а з неконтрольованої території — 200 авто. І лише після 13 години наші спостерігачі повідомляють про деяке зниження інтенсивності транспортного потоку. На цей момент черга з Маріупольського напрямку складається з 334 машини, а з Донецького — 174. Від ранку для автомобілів, які прямують на окуповані райони, працює 4 ряди на контрольному пункті, тоді як зі зворотнього напрямку — 3, включно із резервною», — пишуть спостерігачі.

За їх даними, логістичний центр сьогодні працював до 13, там було відкрито лише 3 торгівельні точки.

 

Досить напружена ситуація склалася сьогодні у чергах на КПВВ «Новотроїцьке». Протягом першої половини суботи зі сторони …

Опубліковано Фундація.101 26 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+