Слухати

Суд виніс ухвалу про перерву і не дозволив госпіталізувати Корбана

26 грудня 2015 - 17:27
Геннадію Корбану, за рішенням суду, забезпечать негайне медичне обстеження-експертизу щодо того, чи може він брати участь у засіданнях. Суддя оголосив про перенесення засідання до 20:30.
Суд виніс ухвалу про перерву і не дозволив госпіталізувати Корбана  / Новини на Громадському радіо

Таке рішення виніс Дніпровський суд Києва у суботу, 26 грудня о 17:25. Адвокати готують заяву про роз’яснення. З трансляції в перерві все свідчить про те, що адвокати не розуміють формулювання, які суддя використав у ухвалі. Зокрема зазначається, що немає такого терміну, як судово-медичне обстеження.

Також вони заявляють, що установа, яка має проводити судово-медичну експертизу, вже не працює. 

«Ми вважаємо, що нас час проведення експертизи має бути зупинено провадження. Я не розумію, навіщо потрібно було оголошувати перерву до 20:30», — заявила адвокатка Оксана Томчук. 

Раніше «Громадське радіо» передавало пряму трансляцію з зали суду. Розпочалося засідання у справі перегляду клопотання про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. Адвокат подає клопотання про термінову госпіталізацію Корбана. Прокурори заперечують щодо долучення клопотання, цитуючи медиків, що стан Корбана «задовільний».

Нагадаємо, Корбан був затриманий в суботу, 31 жовтня. Тоді  слідчий Генеральної прокуратури Микола Макєєв на брифінгу повідомив, що Корбану вручено підозру за 4 статтями Кримінального кодексу: створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах, викрадання людей, громадських та політичних діячів та викрадення автомобільного транспорту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+