Слухати

Суддя Корбана не з'явився на ВРЮ за переслідування Автомайдану — адвокат

26 грудня 2015 - 19:10
Суддя Чаус, який зараз слухає справу Корбана, тиждень тому не прийшов на розгляд своєї справи у Вищій Раді юстиції, де розглядалось питання з переслідування автомайданівців
Суддя Корбана не з’явився на ВРЮ за переслідування Автомайдану — адвокат / Новини на Громадському радіо

Про це написав на своїй сторінці у соцмережі адвокат Роман Маселко. При цьому він зазначив, що немає стосунку до захисту Геннадія Корбана і критично ставиться до його особистості. 

«Так склалось, що я допомагав Костянтину Велищеву, якого суддя Чаус в часи Майдану позбавив прав керування на 6 м. за поїздку до Межигіря 29.12.13. Костя взагалі не їздив в той день на Межигіря і його авто, було цілий день в гаражі. Але на суддю Чауса це не склало жодного враження (http://reyestr.court.gov.ua/Review/52 973 110). У цей же ж день Чаус позбавив прав керування ще як мінімум одного водія, який хотів поїхати в гості до Януковича (http://reyestr.court.gov.ua/Review/52 973 449). Цікавий факт — при розгляді інших справ по ст.122-2, які не стосувались Майдану суддя ЖОДНОГО разу не позбавляв водіїв прав. А тут проявив таку принциповість і до двої осіб без належних доказів застосував максимальну санкцію. Для мене це очевидно — Чаус, як і ще понад 120 інших суддів виконав вказівку про переслідування учасників Автомайдану і виніс завідомо неправосудне рішення, що є тяжким злочином», — зазначив Роман Маселко.

За його словами, 17 грудня 2015 року ВРЮ мала прийняти фінальне рішення по цьому судді.

«Але він не з’явився, бо …. з 14.12. знаходився на СТАЦІОНАРНОМУ лікуванні у лікарні. При цьому його захисник заявив, що хвороба у судді серйозна і тому розгляд справи треба перенести аж після Нового року. І тут виявляється, що Чаус дуже швидко видужав, вийшов на роботу, непогано виглядає і веде ну дуже резонасну справу. Совпадєніє ???? Не секрет, що використання підвішених суддів — це улюблена справа колишньої влади. Невже історія повторюється ? Невже Чаус так швидко видужав, щоб заслужити подальше право на суддівство ? Дуже би хотілось помилятись», — пише адвокат.

 

Суддя Чаус і справа Корбана.Скажу одразу — я дуже критично ставлюся до Корбана, жодним чином не залучений до його захи…

Опубліковано Roman Maselko 26 грудня 2015 р.

Трансляцію з суду по Корбану можна дивитись за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+