Слухати

Закон про допуск іноземних військових на територію України вступив у силу

26 грудня 2015 - 13:21
Набув чинності закон «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2016 році для участі у багатонаціональних навчаннях»
Закон про допуск іноземних військових на територію України вступив у силу / Новини на Громадському радіо

Документ опубліковано у парламентській газеті «Голос України» у суботу, 26 грудня.

За законом для участі у 2016 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил на територію України будуть допущені підрозділів збройних сил інших держав. 

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

25 грудня Верховна Рада схвалила рішення Президента про допуск підрозділів іноземних держав на територію України у 2016 році.

Фінансування заходів, пов’язаних з навчанням,  здійснюватиметься у межах бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на 2016 рік для Міністерства оборони України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+