Слухати

Мітинг біля КПВВ «Станиця Луганська» організували ватажки так званої «ЛНР» — штаб АТО / Новини на Громадському радіо

Мітинг біля КПВВ «Станиця Луганська» організували ватажки так званої «ЛНР» — штаб АТО

27 грудня 2015 - 18:55
Мітинг зібрали, щоб перенести гуманітарно-логістичний центр з підконтрольної Києву Станиці Луганській на нейтральну територію

Про це в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» повідомив начальник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа.

Згідно з попередньою інформацією від медіа ресурсів так званої «ЛНР», на стихійному антиукраїнському мітингу біля КПВВ «Станиця Луганська»  зібралось багато студентів луганських вишів, їхні батьки та викладачі навчальних закладів з тимчасово непідконтрольних Україні території.

Олексій Мазепа, зокрема, сказав: 

«Це спланована акція підконтрольного так званої владі електорату. Головна причина цієї акції — це бажання ватажків так званої «ЛНР» перенести цей логістичний пункт в так звану сіру зону для того, щоб можна було б в необмеженої кількості вивозити звідти товари та торгувати цими товарами на території «ЛНР» та заробляти для себе певні кошти. Тому що ті товари, які завозяться контрабандними шляхами наразі з території РФ, вони дуже низької якості. Українські товари більш конкурентоспроможні, до того ж останнім часом все більше контрабандних шляхів з території України на непідконтрольні території перекриваються, й там починається гуманітарна катастрофа, бо керівництво цих квазі республік не може забезпечити потреби власного населення».

Начальник прес-центру штабу АТО також додав, що ситуацію для окремих районів Луганської області ускладнює неможливість перетнути цей відрізок лінії розмежування автівкою.

«Особливістю пункту пропуску у Станиці Луганський є те, що перетинати лінію розмежування можливо лише пішки, бо свого часу проросійські бойовики, які наразі тимчасово контролюють частину Луганської області, зруйнували міст через ріку Сіверський Донець», — зазначив Олексій Мазепа.

У луганських засобах масової інформації акцію називають «спонтанною». Поширено відео з події, де студенти групою ідуть на місце акції, розгортають там плакати, а потім скандують «Ганьба Україні»:

 

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що через важке гуманітарне становище жителі Станиці Луганської конкурують з переселенцями та мешканцями з тимчасово непідконтрольних Україні територій за гуманітарну допомогу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+