Слухати

Петро Порошенко залишив пільги для колишніх міліціонерів

27 грудня 2015 - 20:28
Право на отримання одноразової грошової допомоги зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності закону України «Про Національну поліцію»
Петро Порошенко залишив пільги для колишніх міліціонерів / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради.

За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим законом для колишніх міліціонерів, членів їх сімей, інших осіб. Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених відповідно до закону України «Про міліцію», зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності закону України «Про Національну поліцію».

Також, згідно з пояснювальною таблиці, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або отримують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+