Слухати

В ОБСЄ розказали, як їхніх спостерігачів обстріляли у Комінтерновому

27 грудня 2015 - 22:44
По спостерігачам Організації Безпеки і Співробітництва в Європі тричі стріляли зі стрілецької зброї в селі Комінтернове. Ніхто не постраждав
В ОБСЄ розказали, як їхніх спостерігачів обстріляли у Комінтерновому / Новини на Громадському радіо

img_6029_0.jpg

Патруль ОБСЄ  / Громадське радіо
img_6029.jpg
Громадське радіо

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в короткому звіті з місця події розказала про обстріл партуля місії в районі села Комінтернове на Донеччині.

Як повідомляється в звіті, патруль місії в кількості шести осіб на двох броньованих машинах прибув о 10:53 на сільськогосподарське (хоча й не оброблене) поле в 3,5 кілометрах від центра села Комінтернове. Це 92 км на південь від Донецька, 23 км на північний захід від Маріуполя). Патруль СММ супроводжували представники «ДНР» і Російської Федерації, а також журналісти.

Представники ОБСЄ пішки пішли оглянути три воронки в полі.

В 11:20, коли вони роздивлялись третю воронку, вони почули три одиночних постріли зі стрілецької зброї. Стріляли зі 150-200 метрів (північ-північ-захід) від місця знаходження патруля. Третій постріл влучив у ґрунт у 5-7 метрах від патруля.

Представники ОБСЄ негайно залишили місце обстрілу. По дорозі до своїх машин, вони чули залп зі стрілецької зброї, що пролунав з того самого місця.

Ніхто з патруля не постраждав, машини також не були пошкоджені. Члени спостережної групи прибули в Донецьк в 14:39.

Як вважає прес-центр штабу АТО, на небезпеку представників ОБСЄ наразили бійці «ДНР». Як сказано на сторінці прес-центру в Facebook, цим вони намагались дискредитувати українських військових. Представники Донецька заявили, що по патрулю стріляли українські солдати.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+