Слухати

Жебрівський спростовує інформацію про контрабанду на пунктах пропуску

27 грудня 2015 - 15:12
За його словами, всі звинувачення від «деяких українських телеканалів» є безпідставними і не мають доказів
Жебрівський спростовує інформацію про контрабанду на пунктах пропуску / Новини на Громадському радіо

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський запевняє, що на гуманітарно-логістичних центрах Донеччини немає контрабанди. Всі звинувачення, які надходять нібито від деяких каналів українського телебачення, він називає «голослівними». 

«Набридло чути голослівні звинувачення. Давайте конкретні факти: хто, куди і що вивозив.Уже кілька місяців громадська організація «Фундація 101» здійснює прифронтову інспекцію на КПВВ області. Сьогодні запрошую їхню команду та інші моніторингові групи до контролю за роботою логістичних центрів. Але порожніх звинувачень не сприймаю», — написав пан Жебрівський на своїй сторінці у Facebook. 

Голова Донецької ВЦА пообіцяв, що всі докази будуть передані до відповідних органів: 

«Служба безпеки України попереджена про особисту відповідальність за дотриманням законності на території центрів», — додав глава Донеччини. 

Останнім часом на деяких каналах українського ТБ розпочалася інформаційна атака з приводу існування так званої «контраба…

Опубліковано Павлом Жебрівським 27 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+