Слухати

Автомайдан зняв з квадрокоптера нелегальні піщані кар'єри Київщини

28 грудня 2015 - 20:35
Активісти зняли на відео роботи на чотирьох кар’єрах, які знаходяться в Київській області. За документами "Держгеонадр", зазначають автомайданівці, "дозволи на користування надрами відсутні"
Автомайдан зняв з квадрокоптера нелегальні піщані кар’єри Київщини / Новини на Громадському радіо

«Цього літа активісти Автомайдану вже показували катастрофічні наслідки для природи незаконного видобутку бурштину в Житомирській області. Однак виявляється, щоб побачити подібний «місячний пейзаж», не потрібно далеко їхати у важкодоступні місця українського Полісся, достатньо відвідати нелегальні піщані кар’єри під Києвом», — пишуть активісти на каналі YouTube.

zapyt14.jpg

Відповідь на запит / Автомайдан
Відповідь на запит
Автомайдан

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+