Слухати

Маріупольський суд відпустив видавця антиукраїнських газет «Новоросія» і «Донецька республіка»

28 грудня 2015 - 08:18
За даними СБУ, відразу після звільнення Володимир Нестеренко зник
Маріупольський суд відпустив видавця антиукраїнських газет «Новоросія» і «Донецька республіка» / Новини на Громадському радіо

21 грудня суддя Жовтневого суду Маріуполя зняв запобіжні заходи з керівника донецької друкарні «Новий світ» Володимира Нестеренка, яка видає газети «Новоросія» і «Донецька республіка», а також майже всю поліграфію так званої «ДНР». Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

«Бізнесмен» був затриманий у Києві спецназом Служби безпеки України. У столиці пан Нестеренко орендував квартиру. При обшуку при ньому були знайдені український і канадський паспорти. За даними спецслужби, на друкарні «Новий світ», що належить Нестеренко вже 1,5 року друкують антиукраїнські газети «Новоросія» і «Донецька республіка».

Також в 2011 році колишній президент Віктор Янукович саме у цій типографії продав видавцям права на свої написані і ще не написані книги по 16 млн. гривень, передає телеканал. 

Суддя Жовтневого суду Маріуполя постановив, що «слідчий суддя має право зобов’язати підозрюваного по кожному вимогу прибувати до суду або інший орган місцевої влади».

За даними СБУ, відразу після звільнення Володимир Нестеренко зник.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+