Слухати

NASA опублікувало одну з концепцій експедиційного поселення на Марсі

28 грудня 2015 - 14:03
Відео опубліковано на каналі Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США у YouTube
NASA опублікувало одну з концепцій експедиційного поселення на Марсі / Новини на Громадському радіо

«Ця концепційна анімація показує всього одну з багатьох концепцій того, як перша експедиція людей на Марсі досліджуватиме Червону планету через 10 років або більше», — говориться у описі відео на каналі NASA.

Нагадаємо, зараз працює приватний досліджувальний проект Mars-one.com у форматі реаліті-шоу, метою якого є створення першого людського поселення на Марсі. Зараз відбувається початок технічної й психологічної підготовки відібраних 24 кандидатів, отримання навичок виживання в ізольованому середовищі та в умовах, наближених до марсіанських. Планується, що перший екіпаж з людей буде доставлений на Марс у 2026 році.

В число 100 перших претендентів на участь у колонізації Марсу відібрано й українського інженера одного з НДІ України — 26-річного українця Сергія Якиміва. Його презентація розміщена на сайті «Mars One».

34 565.png

\"Сад\" на Марсі за версією NASA /
«Сад» на Марсі за версією NASA

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+