Слухати

У Києві перейменування бульвару Лепсе на Згурського призупинено — КМДА

28 грудня 2015 - 17:55
Київрада пропонуватиме бульвар Лепсе перейменувати таки в бульвар Вацлава Гавела, а не Валентина Згурського
У Києві перейменування бульвару Лепсе на Згурського призупинено — КМДА / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють у КМДА, пише нардепка Світлана Заліщук у своєму пості в соцмережі.

«Через купу листів від киян, яким не все одно, Київрада пропонуватиме бульвар Лепсе перейменувати таки в бульвар Вацлава Гавела, а не Валентина Згурського», зазначає депутатка.

 

Через купу листів від киян, яким не все одно, Київрада пропонуватиме бульвар Лепсе перейменувати таки в бульвар Вацлава …

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 28 грудня 2015 р.

Суперечки за те, чиє ім’я носитиме нинішній бульвар Івана Лепсе – відомого дисидента, натхненника «Празької весни» та першого президента незалежної Чехії Вацлава Гавела чи останнього радянського мера Києва Валентина Згурського – тривають. 

10 грудня на сайті Київської міської ради зареєстрували петицію «Щоб не порушувати Закон про «декомунізацію» КМДА потрібно відмінити ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ бул. Івана Лепсе на бул. Валентина Згурського…». Петиція зібрала майже 10 тисяч підписів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+