Слухати

У Луганську розробили інструкцію поведінки у святкові дні

28 грудня 2015 - 22:56
Так зване «МВС «ЛНР» розробило для громадян перелік правил безпеки на святкові дні для цивільних осіб, «співробітників органів»
У Луганську розробили інструкцію поведінки у святкові дні / Новини на Громадському радіо

Відповідне звернення розміщене в одній з груп у соціальній мережі.

Жителям самопроголошеної «ЛНР» рекомендується відмовитися від вживання міцних спиртних напоїв. Зазначається, що буде достатньо келиха пива або шампанського.

Луганчан закликають не відвідувати місця масового скупчення людей і не приймати пропозицію щодо вживання спиртних напоїх від незнайомих осіб. Влада самопроголошеної «ЛНР» аргументує це тим, що той, хто пригощає може виявитися супротивником, обпоїти і вивезти на свою територію.

Також жителям радять уникати темних і неосвітлених вулиць, оскільки там може бути засідка. Так звані «правоохоронці» закликають людей проявляти пильність і повідомляти у чергові частини про підозрілих осіб, які, наприклад, фотографують військові об’єкти, несуть об’ємні пакети або сумки, випитують інформацію.

novyy_god.png

Інструкція поведінки у святкові дні для жителів «ЛНР» / скрін зі сторінки у соцмережі
Інструкція поведінки у святкові дні для жителів «ЛНР»
скрін зі сторінки у соцмережі

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+