Слухати

Луганські поліцейські розповіли про свою роботу у прифронтовому Щасті

29 грудня 2015 - 09:57 293
Цілодобові патрулі, мобільні групи, робота блокпостів, розкриття злочинів, паспортний догляд — ось далеко не повний перелік обов’язків поліцейських

Втім, поліцейські у Щасті не тільки слідкують за правопорядком, також вони беруть участь і відновленні інфраструктури міста, яке сильно постраждало від боїв. 

Як зазначила начальник прес-служби Національної поліції у Луганській області Тетяна Погукай, у кожному куточку міста можна побачити сліди війни: «стела з назвою міста — зі слідами пострілів різного калібру; вщент зруйнована автостанція, будинки з «пораненими» стінами і дахами, таблички з попередженням про заміновану територію, зруйновані мости, присутність військових та техніки і пам’ятник загиблим воїнам».

Також, зазначає Тетяна Погукай, співробітники мобільних груп постійно мають небезпеку наражатися на диверсійно-розвідувальні групи бойовиків. Ширина річки Сіверський Донець, що фактично є лінією розмежування, дає змогу бачити бойовиків неозброєним оком. Окремо тема — «сіра зона», яку українські військові також мають контролювати.

 

Луганські поліцейські не тільки забезпечують правопорядок у місті Щастя, а й беруть активну участь у становленні соціаль…

Опубликовано Татьяной Погукай 28 декабря 2015 г.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+