Слухати

Нардеп «УКРОПу» розповів на що міг отримати кошти від Корбана

29 грудня 2015 - 18:14
Народні депутати від партії «УКРОП» могли отримували гроші від бізнесменів, які перебувають у партії, на робочі поїздки і на передвиборчу компанію
Нардеп «УКРОПу» розповів на що міг отримати кошти від Корбана / Новини на Громадському радіо

Так «Громадському радіо» прокоментував сьогоднішню заяву Генпрокуратури народний депутат від партії «УКРОП» Віталій Купрій.

12 189 529_1 061 927 573 841 172_4 792 829 126 002 978 088_n.jpg

Віталій Купрій / Фотографія з Фейсбук-сторінки Віталія Купрія
Віталій Купрій
Фотографія з Фейсбук-сторінки Віталія Купрія

«Дійсно, що частина коштів, які ми витрачаємо (не тільки народні депутати — дуже багато людей в партії працюють) на те, щоб добиватись політичних перемог, вони могли фінансуватись не тільки Геннадієм Корбаном. А будь-яким донором, спонсором, який на легальних засадах допомагає партії розвиватись» , — сказав він.

«Щодо прозорості фінансування партій, я думаю у нас можна дати депутатський запит, або прокуратура може цим зайнятись і всі джерела прозорі достатньо», — додав Купрій

Нардеп зазначив, що зокрема він у партії відповідає за міжнародний напрямок і має постійну потребу у відрядженнях за кордон. Гроші на це віділяє партія. Його ж зарплатні у шість тисяч гривень на такі поїздки не вистачає. Отримати кошти на відрядження власне від Верховної Ради не є можливим.

«Оскільки ми є опозиційною партією, ми жорстко виступаємо проти президента, проти голови Веровної Ради — я його вважаю, а точніше суд його вже вважає порушником Конституції за моєю позивною заявою, то така наша жорстка непримиренна позиція створює обставини, коли нам перешкоджають в діяльності і жодної копійки нам на міжнародні стосунки не виділяються»,  — наголоси Купрій.

Серед тих, хто таким чином фінансує партію Віталій Купрій назвав Геннадія Корбана, Ігоря Палицю і Бориса Філатова, хоча зазначив, що є й інші однопартійці, які вкладають гроші в розвиток партії.

Генпрокуратура опублікувала документи, які були знайдені під час обшуків, зокрема за місцем проживання Геннадія Корбана. Серед них є такі, де зазначено, що окремі народні депутати «УКРОПу»  отримували великі суми грошей від партії. Генпрокуратура називає їх «тіньовою» заробітної платою. Серед прізвищ нардепів було і прізвище народного депутата Віталія Купрія.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+