Слухати

Семирічна українка виграла «срібло» у Європі з художньої гімнастики

29 грудня 2015 - 14:39
У змаганнях взяли участь 300 спортсменів майже з 20 країн Європи
Семирічна українка виграла «срібло» у Європі з художньої гімнастики / Новини на Громадському радіо

В угорському Будапешті завершився шостий міжнародний турнір з художньої гімнастики «Mikulas Kupa-2015». У змаганнях взяли участь 300 спортсменів майже з 20 країн Європи. Україну представляли команди з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та області. Дніпропетровщину представила семирічна Кароліна Антонян з Павлограду. У дівчини – срібна медаль. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

На «Mikulas Kupa-2015» виступали гімнастки з Туреччини, Словаччини, Сербії, Хорватії, Литви, Австрії, Польщі, Кіпру, Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Ізраїлю, Азербайджану та ін. Учениця 2-го класу Кароліна Антонян з Павлограду вперше брала участь у цьому турнірі.

_1_14 513 739 127 480-cac.jpg

Кароліна Антонян / прес-служба ДОДА
Кароліна Антонян
прес-служба ДОДА

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+