Слухати

У Росії судять чоловіка за «паплюження георгіївської стрічки»

29 грудня 2015 - 15:35
У висновку комісійної психолого-лінгвістичної судової експертизи йдеться, що зображення містить ознаки негативного ставлення до георгіївської стрічки
У Росії судять чоловіка за «паплюження георгіївської стрічки» / Новини на Громадському радіо

У Красноярському краї порушено кримінальну справу стосовно 50-річного жителя Мінусинська, якого підозрюють у реабілітації нацизму (частина 3 статті 354.1 КК). Про це повідомляється на сайті  Слідчого комітету.

За версією слідства, 8 травня 2015 чоловік опублікував на своїй сторінці «ВКонтакті» зображення георгіївської стрічки з написом, який «паплюжить символи військової слави Росії».

«У висновку комісійної психолого-лінгвістичної судової експертизи йдеться, що зображення містить ознаки негативного ставлення до георгіївської стрічки, а також ознаки приниження людської гідності ветеранів Великої Вітчизняної війни і людей, що використовують георгіївську стрічку як символ Перемоги», — йдеться у повідомленні. 

У повідомленні СК зазначається, підозрюваний свою провину не визнає та запевняє, що ці зображення публікував не він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+