Слухати

«Зміни до Податкового кодексу узаконюють корупцію» — аграрії

29 грудня 2015 - 15:33
Аграрії продовжують страйки другий день
«Зміни до Податкового кодексу узаконюють корупцію» — аграрії / Новини на Громадському радіо

Українські аграрії просять президента України Петра Порошенка ветувати зміни до Податкового кодексу, оскільки вони містять суттєві корупціогенні ризики, пов’язані з процедурою відшкодування ПДВ при експорті, повідомив голова Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) Андрій Дикун на прес-конференції у Києві.

 «Сьогодні це проблема не аграрного сектору, це проблема всієї країни. Ми узаконюємо корупцію. Наше звернення сьогодні єдине для всіх – ми категорично просимо президента накласти на це вето, внести зміни до кодексу. Це все сьогодні реально зробити», – сказав Дикун.

Він зазначив, що прописана в зміненому Податковому кодексі процедура відшкодування ПДВ при експорті несе корупційні ризики, оскільки уряд не заклав до бюджету на 2016 рік достатньо коштів для відшкодування ПДВ всім експортерам.Верховна Рада розділила чергу на відшкодування ПДВ експорту на два списки, причому поділ стосується всіх експортерів, а не лише аграріїв. 
 

Публікуємо фото страйку з соцмереж.

Село Вороновиця. 

 

Як їхати з Вінниці в Умань, с. Вороновиця!!!

Опубліковано Denys Marchuk 29 грудня 2015 р.

Село Ставище, Київська область.

 

Київська область, Ставище!!!

Опубліковано Denys Marchuk 29 грудня 2015 р.

С. Дубно на Рівненщині.

 

Аграрії Рівненщини під Дубно за свої права

Опубліковано Юрієм Подорожнієм 29 грудня 2015 р.

Траса біля Умані.

 

Як розгортаються події біля Умані!!!

Опубліковано Denys Marchuk 29 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+