Слухати

Бійці «Азову» вимагають повернути їх у Широкине

30 грудня 2015 - 19:44
Активісти полку збирали підписи для звернення до керівництва штабу АТО, сектора «Маріуполь» і президенту України Петру Порошенку
Бійці «Азову» вимагають повернути їх у Широкине / Новини на Громадському радіо

Це відбувалось в одному з торгових комплексів Маріуполя, пише informator.lg.ua.

У зверненні сказано: «Докласти зусиль до отримання правової міжнародної оцінки подіям у селі Комінтернове і визначити статус населеного пункту відповідно до Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року. Виключити повторення обстрілу «Східного». Від командування штабу АТО і командування сектора «Маріуполь» припинити політику здачі державних територій України. Повернути полк «Азов» на передові позиції і посилити військову присутність на лінії Водяне-Широкино в цілому».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+