Слухати

Крим знов не отримує електрики з України, без світла Євпаторія

30 грудня 2015 - 22:04
Повідомляється, що сталася аварія на українській ЛЕП "Каховка-Титан". Російське агентство ТАСС пише, що без світла лишились п'ять районів і місто Євпаторія
Крим знов не отримує електрики з України, без світла Євпаторія / Новини на Громадському радіо

Як пише агенція «Інтерфакс-Україна», в середу ввечері лінія електропередач (ЛЕП) «Каховка-Титан» было відімкнено через те, що спрацювала система релейного захисту. Спроба увімкнути її завершилася невдачею. 

Представник НЕК «Укренерго» Зіновій Буцьо повідомив агенції, що готуються бригади для обходу відімкненої ЛЕП.

Тим часом із Криму повідомляють про ситуацію на півострові.

«Зараз перетік — нуль. Ніяких попереджень не було, це все, що я можу повідомити», сказала Світлана Бородуліна, котра називає себе «міністром палива та енергетики» Криму.

Як повідомила пані Бородуліна, перетік з України не перевищував 150 МВт. Це близько 10 відсотків від потреб півострова. Останні два тижні елекроенетргія подавалася в Крим по одній з чотирьох ліній, які пов’язують анексовану автономну республіку з Україною.

Вона також висловила припущення, що електропостачання в райони без світла буде відновлено протягом години, а тоді частина Криму буде отримувати електрику по графіку.

«Для нас наслідків ніяких, в усіх районах протягом години буде відновлено електропостачання, і в них будуть затверджені графіки подачі електроенергії «шість через два» — шість годин світло буде і дві години — не буде», сказала пані Бородуліна.  

Як повідомляє ТАСС, неназване джерело розказало про перерване постачання електрики у п’ять районів на північному заході півострова і у місті Євпаторія. 

Пізніше агенція новин «РІА-Новості» повідомило з посиланняи на ту ж Бородуліну, що лінію було знеструмлено через аварію.

Ситуацію для РІА-Новості прокоментували у прес-службі міста:

«Ліміт, установлений для Севастополя, складає 150-170 МВт. Буде виконуватися графік подачі електроэнергії по місту 3 через 3 години. Міське освітлення буде відімкнено. Споживачі першої черги (соціальні об’єкти) будуть підключені за постійною схемою. Крім цього, 31 грудня 2015 р. тролейбуси будуть ходити з 06.00 до 11.00. Тролейбусне сполучення буде замінене додатковими маршрутними таксі та автобусами».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+