Слухати

«Місто завмерло в очікуванні розвитку подій» — поліцейські про Станицю Луганську

30 грудня 2015 - 16:54
Близькість кордону з Росією та постійна небезпека звідти, не стоять на заваді луганським поліцейським у виконанні їх обов’язків по забезпеченню правопорядку в Станиці-Луганській
«Місто завмерло в очікуванні розвитку подій» — поліцейські про Станицю Луганську / Новини на Громадському радіо

Так прокоментувала будні поліцейських у прифронтовому селищі начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Луганській області Тетяна Погукай.

Раніше, пише Погукай, Станиця-Луганська жила тим, що постачала до обласного центру овочі і фрукти, розсаду і саджанці, квіти: парники та теплиці були у кожному дворі.Військові дії докорінно змінили це.

Тепер Станиця стоїть у руїнах. Тут знаходиться єдиний на Луганщині пункт перетину лінії розмежування, що також додає Станиці-Луганській особливого статусу.

«Сьогодні місто немов завмерло в очікуванні подальшого розвитку подій», — зазначає Тетяна Погукай.

 «А перед луганськими поліцейськими стоїть непросте завдання — ствердити, що на цій території — Україна», — додала вона.

 

Луганські поліцейські несуть службу в Станично-Луганському районі Близькість кордону з Росією та постійна небезпека зв…

Опубликовано Татьяной Погукай 30 декабря 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+