Слухати

На КПВВ «Зайцеве» військовий порізав цивільному шини, бо машина «заважала»

30 грудня 2015 - 15:26
На офіційний запит спостерігачів щодо інциденту прикордонники зазначили, що автомобіль заважав руху, створював небезпеку і громадяни "неодноразово висловлювали своє бажання" порізати йому шини
На КПВВ «Зайцеве» військовий порізав цивільному шини, бо машина «заважала» / Новини на Громадському радіо

Спостерігачі проекту «Прифронтова інспекція» зафіксували на КПВВ «Зайцеве» факт конфлікту між військовим та громадянином України. Військовослужбовець без розпізнавальних знаків на автомобілі Ford білого кольору, що перебуває в користуванні Державної прикордонної служби України, ножем порізав шини на автомобілі Chevrolet Lacetti в той час, коли власник відійшов від автомобіля, припаркувавши його на узбіччі. Про це повідомляє у соцмережі громадська організація «Фундація.101», спостерігачі якої постійно знаходяться на КПВВ

Коли власник автівки повернувся та побачив пошкожені шини, він викликав представників Міністерства внутрішніх справ України. Проте, на час прибуття правоохоронців, зазначений військовослужбовець погрозами змусив громадянина відмовитись від претензій, що останній і зробив у своїх письмових поясненнях.

Щодо цього факту громадська організація звернулась зі скаргою до Держприкордонної служби з проханням розібратись в ситуації, проте останні не знайшли порушень в таких діях своїх співробітників. Навіть зазначили, що автомобіль постраждалого заважав руху, створював небезпеку на дорозі і громадяни «неодноразово висловлювали своє бажання» порізати йому шини. 

20 151 230-1.jpg

Запит ГО \"Фундація. 101\" /
Запит ГО «Фундація. 101»

20 151 230-2.jpg

Відповідь від прикордонників /
Відповідь від прикордонників

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+