Слухати

Прикордонники радять перед виїздом перевіряти ситуацію на пунктах пропуску

30 грудня 2015 - 14:50
Щоб не потрапити у велику чергу на пункті пропуску у Держприкордонслужбі радять скористатись сервісом на своєму сайті
Прикордонники радять перед виїздом перевіряти ситуацію на пунктах пропуску / Новини на Громадському радіо

В он-лайн режимі за допомогою камер відеоспостереження подорожуючі можуть самостійно дізнатись про ситуацію на пунктах пропуску. 

На кордоні з Польшею камери встановлені на пунктах пропуску «Рава Руська», «Устилуг», «Ягодин», «Шегині», «Краковець», «Грушів»; з Румунією — «Дякове», «Порубне», зі Словацькою Республікою — на пункті пропуску «Малий Березний», з Угорщиною  — на пункті пропуску «Чоп(Тиса)», з Республікою Молдова — на пункті пропуску «Мамалига», з Білоруссю —  на пунктах пропуску «Нові Яриловичі», «Доманове», з Російською Федерацією —  на пунктах пропуску «Гоптівка», «Грем’яч».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+