Слухати

Російські активістки влаштували публічні поминки за померлими у СІЗО в'язнями

30 грудня 2015 - 18:17
Корпоратив для працівників такого відомства як МВС — це масштабні поминки за десятками померлих у СІЗО, ОВС і спецприймальниках, чиїх імен та обставин смерті нам ніколи не дізнатися, кажуть активістки
Російські активістки влаштували публічні поминки за померлими у СІЗО в’язнями  / Новини на Громадському радіо

30 грудня російські активісти у Санкт-Петербурзі замість новорічного столу влаштували поминальну трапезу для співробітників Федеральної служби виконання покарань та Міністерства снутрішніх справ. 

«Стіл з кутею та горілкою повинен замінити співробітникам ФСВП і МВС новорічне свято. Стандартний корпоратив для працівників цих відомств сьогодні — це масштабні поминки за десятками померлих у СІЗО, ОВС і спецприймальниках, чиїх імен та обставин смерті нам ніколи не дізнатися. Є тільки знаки — дата, міста, відмітки на карті», — пишуть активісти у соцмережах. 

Як вказують учасники акції протесту, за поминальним столом біля будівлі ФСВП і МВС вони зачитали список з датами смертей, що сталися в 2015 році. Після чого віднесли стіл до відомства і залишили у формі живої інсталяції.

1 913 733_1 664 025 497 185 211_7 835 287 114 550 660 756_n.jpg

Поминки на честь росіян, які померли у СІЗО / Зураб Джавахадзе
Поминки на честь росіян, які померли у СІЗО
Зураб Джавахадзе

«Сам акт перетягування жінками поминального столу в центрі Москви — символічний, а накритий стіл так чи інакше розташовує до діалогу — поліцейських і представників ФСВП один з одним, перехожими і самими собою», — йдеться у дописі. 

Итоги года — Поминальная трапеза вместо новогоднего стола для сотрудников ФСИН и МВД. Стол с кутьей и водкой должен за…

Опубліковано Ekaterina Nenasheva 30 грудня 2015 р.

Як повідомляло раніше «Громадське радіо», санкт-петербуржців привітали новорічним графіті з написом «С Новым грузом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+