Слухати

У Костянтинівці 300 родин отримали гуманітарну допомогу від UNICEF

30 грудня 2015 - 12:08
По допомогу від UNICEF до Костянтинівського центру переселенців звернулися сотні переселенців і місцевих малозабезпечених городян
У Костянтинівці 300 родин отримали гуманітарну допомогу від UNICEF / Новини на Громадському радіо

Людмила переїхала з Донецька з двома дітьми, жінка каже, що сьогодні не має роботи, більшу частину грошей вона витрачає на  оренду житла, багато на що не вистачає, тож гігієнічним наборам, що тут видають, зраділа.

«Продуктовые наборы еще есть, что нам выдавали, нам этого хватает. А химия — порошки, шампуни, пасты – очень нужно, конечно», — розповіла Людмила.

vydacha_gumanitarky_0.jpg

Видача гуманітарки / «Громадське радіо»
Видача гуманітарки
«Громадське радіо»

Переселенка з Горлівки Тетяна прийшла до центру з маленькою донечкою на руках. Купити памперси  дитині сьогодні дорого, тож ця допомога доречна, — ділиться Тетяна:

«Лекарства очень дорогие, на это уходит большая сумма денег, и квартплата. А такая вещь как памперсы — это роскошь, тяжело купить».

Загалом до наборів, що видавали у центрі, входять засоби гігієни для дорослих та малюків — шампунь, зубна паста, щітка, рушники, пральний порошок, дитячі памперси, — говорить волонтер центру Наталія Гарбуз:

«В наборах есть все необходимое: и шампунь, и мыло, и средства гигиены. В больших наборах находится даже посуда, т.е. тазы, ведра, хорошие полотенца. Памперсов мы получили 120 наборов — это четверки и пятерки, двойки — 220 наборов. Семейных наборов — 38. Становится вопрос: как это все поделить между 4000 переселенцев».

Під час реєстрації та видачі намагалися приділити увагу тим, хто ще жодного разу не отримував допомогу. Таких родин багато. Також запросили місцеве населення – малозабезпечені категорії. Зазвичай їм не видають тут допомогу, але цього разу благодійники з ООН погодилися охопити і цю категорію, — каже волонтер Ірина:

Сьогодні у центрі переселенців формують свою базу даних, де записують хто і скільки отримував різної гуманітарної допомоги. Аби наступного разу приділити увагу тим, хто жодного разу не звертався по неї. Але це вже буде у 2016 році.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+