Слухати

У самопроголошеній «ДНР» продовжили термін реєстрації зброї через ажіотаж

30 грудня 2015 - 16:53
За даними бойовиків, з травня по листопад 2015 року в так званій «МВС» зареєстрували понад півтори тисячі одиниць бойової вогнепальної зброї
У самопроголошеній «ДНР» продовжили термін реєстрації зброї через ажіотаж  / Новини на Громадському радіо

У самопроголошеній «ДНР» продовжили термін здачі вогнепальної зброї на облік до 1 лютого 2016 року. Про це повідомляє так звана «МВС ДНР».

«У зв’язку з активною реєстрацією громадянами «Донецької Народної Республіки» бойової вогнепальної зброї керівництвом міністерства внутрішніх справ прийнято рішення про продовження терміну реєстрації зазначеної зброї до 1 лютого 2016 року», — йдеться в повідомленні.

За даними бойовиків, з травня по листопад 2015 бойовики «МВС» зареєстрували понад півтори тисячі одиниць бойової вогнепальної зброї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+