Слухати

До відключення ЛЕП на Крим навантаження становило 165 МВт — Укренерго

31 грудня 2015 - 11:34
​​​30.12.2015 року о 20:34 внаслідок спрацювання системи релейного захисту зафіксовано відключення ПЛ 220 кВ Каховська-Титан, повторне включення – неуспішне
До відключення ЛЕП на Крим навантаження становило 165 МВт — Укренерго / Новини на Громадському радіо

О 23:35 при обході лінії, персоналом Херсонських магістральних мереж виявлено падіння опори в 23 км від ПС 330 кВ Каховська. Про це повідомляється на сайті Укренерго. 

«На даний час на місці подій працюють спеціалісти Херсонських МЕМ та співробітники правоохоронних органів для визначення характеру та обсягів пошкоджень ЛЕП та з’ясування можливих причин падіння опори», — зазначають в прес-службі.

За їх даними, бригада Херсонських МЕМ продовжує обхід ПЛ 220 кВ Каховська-Титан в напрямку ПС Титан.

«До моменту відключення навантаження на лінії становило 165 МВт. Знеструмлені внаслідок вимкнення лінії споживачі двох районів Херсонської області, що були підключені до ПС Титан, о 22:05 заживлені від мережі 35 кВ Херсонобленерго», — повідомляється в «Укренерго».

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що у 20 кілометрах від Каховки впала опора ЛЕП «Каховка-Титан», через яку постачалась електроенергія з материкової частини України до анексованого Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+