Слухати

Два райони Херсонщини підключені за резервною схемою — облдержадміністрація

31 грудня 2015 - 10:40
Каланчацький та Чаплинський райони підключені за резервною схемою через відключення лінії 220 ПЛ «Каховська-Титан»
Два райони Херсонщини підключені за резервною схемою — облдержадміністрація / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті Херсонської обласної державної обласної адміністрації.

Через відключення від електропостачання 220 ПЛ «Каховська-Титан» Каланчацький та Чаплинський райони Херсонської області, які живляться від цієї лінії, були тимчасово підключенні за резервною схемою електропостачання.

Як повідомив начальник управління інформаційної політики державного підприємства «Укренерго» Зиновій Буцьо, 30 грудня, вночі, у районі села Богданівка Каховського району в результаті спрацювання системи релейного захисту було перервано постачання електроенергії по лінії 220 ПЛ «Каховська-Титан», у результаті чого подача електроенергії до АР Крим призупинена.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+