Слухати

Новорічна ніч при свічках – у Севастополі поновили відключення світла / Новини на Громадському радіо

Новорічна ніч при свічках – у Севастополі поновили відключення світла

31 грудня 2015 - 17:13
Кореспондент з Криму повідомив «Громадському радіо», що у Севастополі знов діють графіки подачі електроенергії на три через три години

Виключень для новорічної ночі не буде. Світла знов не вистачає через те, що вийшла з ладу лінія подачі енергії з України. Нею до Криму передавали до 220 МВт.

«Почали вводити обмеження для населення навіть у ночну пору доби. Наразі ліміт для Севастополя тримається на рівні 180 МВт при необхідних з урахуваням погодних умов 230 МВт», – повідомив заступник комерційного директора «Севастопольенерго» Руслан Борягін.

Місто економить енергію усіма можливими способами – на сьогодні в Севастополі оголосили вихідний, а міські тролейбуси знову поставили в парк. Енергетики попередили, якщо мешканці міста самі не подбають про економію світла у Новорічну ніч, їх чекають ще й аварійні відключення – через перенавантаження електромереж. Весь персонал «Севастопольенерго» перейшов у режим підсиленої роботи, аварійні бригади чергуватимуть усю ніч. Самі енергетики назвали ситуацію важкою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+