Слухати

На Луганщині бійці ЗСУ виявили пристрої для інформаційної блокади

01 січня 2016 - 22:10
Пристрої були встановлені у Вільховому Станічно-Луганського району Луганської області
На Луганщині бійці ЗСУ виявили пристрої для інформаційної блокади / Новини на Громадському радіо

На водонапірній башті, розташованій на території загальноосвітньої школи виявили прийомно-передаючу антену, а в приміщенні школи — СВІТЧ та блок живлення. Припускається, що дані пристрої використовувались бойовиками «ЛНР» для зняття інформації з електронних пристроїв військовослужбовців ЗСУ, місцевих мешканців, які перебувають в зоні дії пристрою.

«Використовуючи даний канал доступу до мережі Інтернет, військовослужбовці ЗСУ та населення сірої зони, що знаходяться в радіусі його дії, не розуміючи того, позбавляються можливості отримувати доступ до новинних ресурсів України, що посилює ефект російської пропаганди», — йдеться у повідомленні.

У штабі АТО повідомляють, що прилади було демонтовано та передано слідчому Станічно-Луганського райвідділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області для проведення експертизи та відповідного розслідування.

За словами місцевих мешканців низки населених пунктів Луганської області, подібні пристрої (антени) встановлені практично вздовж всієї лінії розмежування, зокрема через кожні 4 км. 

 

Бойовики НЗФ, під керівництвом своїх кураторів з РФ, продовжують розвивати канали моніторингу та поширення своїх інформа…

Опубликовано Прес-центр штабу АТО 1 января 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+