Слухати

У Німеччині вперше продаватимуть «Майн Кампф» після Другої світової війни

01 січня 2016 - 13:44
Відсьогодні книга Адольфа Гітлера «Майн Кампф» легально продаватиметься вперше після закінчення Другої світової війни
У Німеччині вперше з кінці Другої світової війни видадуть «Майн кампф» // crimea-24.com

До цього моменту права на книгу належали уряду Баварії, проте термін їхньої дії сплив 31 грудня, повідомляє російська служба ВВС.

Нове двотомне видання «Майн Кампф» супроводжується 3700 позначками і коментарями істориків.

Книга перевидана мюнхенським Інститутом сучасної історії, її тираж — близько 4 тисяч примірників. За ствердженням видавців, метою перевидання є розвінчання нацистської пропаганди.

Перевидання «Майн Кампф» з коментарями схвально зустріли представники єврейської спільноти, які заявляють, що видана в такому вигляді книга допоможе пояснити суть Голокосту.

У книзі «Майн Кампф» («Моя боротьба») Гітлер висловив свої расистські та антисемітські погляди. Після приходу Гітлера до влади його книга стала культовою серед нацистів, її сумарний тираж у Німеччині склав 12 млн примірників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+