Слухати

У Німеччині вперше продаватимуть «Майн Кампф» після Другої світової війни

01 січня 2016 - 13:44
Відсьогодні книга Адольфа Гітлера «Майн Кампф» легально продаватиметься вперше після закінчення Другої світової війни
У Німеччині вперше продаватимуть «Майн Кампф» після Другої світової війни / Новини на Громадському радіо

До цього моменту права на книгу належали уряду Баварії, проте термін їхньої дії сплив 31 грудня, повідомляє російська служба ВВС.

Нове двотомне видання «Майн Кампф» супроводжується 3700 позначками і коментарями істориків.

Книга перевидана мюнхенським Інститутом сучасної історії, її тираж — близько 4 тисяч примірників. За ствердженням видавців, метою перевидання є розвінчання нацистської пропаганди.

Перевидання «Майн Кампф» з коментарями схвально зустріли представники єврейської спільноти, які заявляють, що видана в такому вигляді книга допоможе пояснити суть Голокосту.

У книзі «Майн Кампф» («Моя боротьба») Гітлер висловив свої расистські та антисемітські погляди. Після приходу Гітлера до влади його книга стала культовою серед нацистів, її сумарний тираж у Німеччині склав 12 млн примірників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+