Слухати

З 1 січня 2016 турецьким компаніям заборонено займатись будівництвом у Росії

01 січня 2016 - 15:53
Також не дозволяється ведення туристичного, готельного бізнесу, діяльність в сфері інженерно-технічного проектування і надання послуг для державних і муніципальних потреб
З 1 січня 2016 турецьким компаніям заборонено займатись будівництвом у Росії / Новини на Громадському радіо

Відповідний документ опубліковано на сайті уряду Росії, у ньому зазначено перелік робіт затверджений постановою уряду, якими не можуть займатись турецькі компанії.

З 1 січня 2016 року їм заборонено виробляти «будівництво будівель, будівництво інженерних споруд та роботи будівельні спеціалізовані, коди КВЕД 41-43 ОК 029-2014 (КДЕС Ред. 2)».

Крім того, їм заборонена «діяльність в галузі архітектури та інженерно-технічного проектування; технічних випробувань, досліджень та аналізу, код КОАТУУ 71 ОК 029-2014 (КДЕС Ред. 2)», «діяльність туристичних агентств та інших організацій, що надають послуги у сфері туризму, код КОАТУУ 79 ОК 029-2014 (КДЕС Ред. 2)», а також «діяльність готелів та інших місць для тимчасового проживання, код КОАТУУ 55.1 ОК 029-2014 (КДЕС Ред. 2)».

Також компанії Туреччини не мають права обробляти деревину на території Росії.

Заборона не поширюється на роботи та послуги, виконання яких передбачено контрактами, укладеними до набрання чинності даної постанови.

Криза у відносинах між Росією і Туреччиною почалася після того, як наприкінці листопада винищувач турецьких військово-повітряних сил збив російський бомбардувальник Су-24.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+