Слухати

Донецький аеропорт і прилеглі райони: опубліковане свіже відео / Новини на Громадському радіо

Донецький аеропорт і прилеглі райони: опубліковане свіже відео

02 січня 2016 - 00:28
Британський громадянин Грем Філліпс опублікував відео безлюдних засніжених районів довкола Донецького аеропорта

doneck_zyma_fillips_1.jpg

Дорога в Донецький аеропорт, грудень 2015 року / Грем Філліпс
Дорога в Донецький аеропорт, грудень 2015 року
YouTube Грем Філліпс

Британський громадянин Грем Філліпс (Graham Phillips) опублікував на своєму каналі в YouTube відео донецького аеропорта і прилеглих районів, що зняте з машини наприкінці грудня. 

На матеріалі, записаному 28 грудня 2015 року видно старий і новий термінали, готель поруч з аеропортом і прилеглі райони. Поруч з аеропортом кидаються в очі понівечені стріляниною дерева.

Кадри зафіксували вкриті снігом порожні вулиці Донецька і зруйновані будинки. На відео тривалістю 6 хвилин 40 секунд не видно жодної машини чи пішохода. 

Час від часу автомобіль потрапляє в ями на дорозі, при чому оператор це емоційно коментує.

 

Під час Російсько-української війни 20142015 року аеропорт був закритий з 3 червня. Фактично, аеропорт був закритий ще 26 травня 2014 року, після обстрілів російськими бойовиками. Бої велися, без зупинки, все літо та до кінця 2014-го, та, не зважаючи на спроби встановлення перемир’я, продовжилися в січні 2015-го. Аеропорт цілком зруйнований 22 січня 2015 року в результаті атаки російських військ та терористичних угруповань.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+