Слухати

Під Маріуполем загинув 18-річний боєць «Азову»

02 січня 2016 - 21:02
Олександр проходив військову службу в полку «Азов». Тіло загиблого бійця перевезуть із Маріуполя до Хотина вже наступного тижня
Під Маріуполем загинув 18-річний боєць «Азову» / Новини на Громадському радіо

1 січня 2016 року, під час виконання бойового завдання під Маріуполем, загинув 18-річний свободівець, член Хотинської організації «Студентська Свобода» Олександр Коваль. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

4fe5 149 039b52 765bde64beb9f674 940.jpeg

Олександр Коваль / ВО «Свобода»
Олександр Коваль
ВО «Свобода»

«Сашко був надто молодим, аби йти на війну, але вирішив, що стане добровольцем, щоби майбутні покоління жили у вільній державі. Обіцяв мамі, що повернеться живим, але не так розпорядилася доля. Країна втрачає найкращих. Це важко усвідомити, особливо коли помирає 18-річний юнак, ще зовсім дитина. Звичайно, свободівська організація допомагатиме батькам Сашка при потребі. Їхній син гідно виконував обов’язок перед державою», — розповів свободівець Ярослав Когутяк.

Згідно з повідомленням, Олександр проходив військову службу в полку «Азов». Тіло загиблого бійця перевезуть із Маріуполя до Хотина вже наступного тижня.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+