Слухати

У Луганську розповіли, як виїхати з «ЛНР» до Росії

02 січня 2016 - 16:12
Перелік документів необхідних для того, щоб виїхати з «ЛНР» оприлюднили так звані «прикордонники»
У Луганську розповіли, як виїхати з «ЛНР» до Росії / Новини на Громадському радіо

«Для виїзду на територію Російської Федерації громадянам необхідно при собі мати документ, що засвідчує особу громадянина. Таким документом можуть бути: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка», — йдеться у повідомленні на підконтрольному самопроголошеній «ЛНР» сайті «Луганськінформцентр».

«У осіб, що супроводжують дитину, повинні бути нотаріально завірені згоди обох батьків, а у разі проходження за кордон одного з батьків з дитиною, то нотаріально завірена згода одного з батьків, оформлене у відповідному порядку, а також свідоцтво про народження самої дитини», — підкреслюють «правоохоронці».

Втім, у перетині кордону громадянам може бути відмовлено через недійсні або технічно несправні документи. Наприклад, якщо у паспорт, не вклеєна фотокартка у особи, яка досягла 25- і 45-річного віку .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+